upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Arkadia

Bisnode
Objevte nové obchodní příležitosti díky Bisnode

Objevte nové obchodní příležitosti díky Bisnode
Klient Bisnode Česká republika
Značka Bisnode
Obor Komerční služby veřejnosti
Web https://www.bisnode.cz/detektor-prilezitosti/

Společnost Bisnode Česká republika spustila v květnu taktickou kampaň na novou službu. Firmám nabízí analýzu a aktualizaci klientských databází. Data z firemních informačních systémů budou v souladu s GDPR, navíc obohacené o další informace a scoringy. Jedním z možných výstupů jsou i doporučení a kontakty na potenciální zákazníky v Česku i zahraničí.

Kampaň je postavena na vizuálním ztvárnění výhod spolupráce a argumentace konkrétního procesu působení nástrojů značky Bisnode. Cílí na střední i větší firmy se síťovou strukturou, dále na obchodně marketingové pozice a specialisty IT oddělení. Běží v Česku a na Slovensku od června do září. Využívá printová ekonomická a specializovaná média zaměřená na IT, PR články, výkonnostní network kampaň s interní landing page a direkt marketingovou komunikaci. Grafika kampaně podpořila vizuální identitu firmy, byla použita v interní komunikaci i merchandisingu společnosti. 

Kampaň je součástí dlouhodobé komunikační strategie Bisnode – radar na příležitosti a hrozby, která odstartovala na podzim roku 2017. Aktuální tonalita i vizuály přímo navazují a rozvíjejí předchozí kampaně.  

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy