upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Young & Rubicam

Generali
Stačí málo

Stačí málo
Klient Generali
Mediální agentura OMD
Značka Generali
Obor Finanční služby
Web http://www.stacimalo.cz

První zářijový týden spustila pojišťovna Generali podzimní kampaň, které se tématem, provedením i umístěním do médií liší od předchozích sezón. Aktivity míří na zvýšení preference značky. Základem v marketingové komunikaci je prevence. "Nepředstavujte si ji ale příliš formálně. Zaměřujeme se totiž na rizika, která na lidi číhají v běžném životě doma či při používání auta. Z praxe totiž víme, že drobné maličkosti mohou způsobit skutečné pohromy. Stejně snadno se jim ale dá předejít," vysvětlil light motiv kampaně Zdeněk Mrkva, marketingový manažer pojišťovny Generali.

Kampaň pracuje s microsite www.stacimalo.cz, pro kterou se vytvářel originální obsah postavený na více než šesti desítkách krátkých návodných videí. Ta ukazují, jak předcházet malérům a jak minimalizovat jejich následky. Microsite byla spuštěna na konci loňského roku s prvními návodnými videi a letos v červnu vyhrála cenu Internet Effectiveness Awards. 

Kreativu pro nadlinková média připravili Young & Rubicam. Online podporu včetně přípravy microsite a natáčení videí dodala Pria. O nákup médií se stará OMD, výkonovou část online kampaně řídí CAN Media.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy