upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Kaspen/Jung von Matt

Jägermeister
Art Of Hunt

Klient Rémy Cointreau
Značka Jägermeister
Obor Alkoholické nápoje
Produkce Armada Films, Lip Production
Režisér Matyáš Fára
Web https://www.jagermeister.cz/artofhunt

Jägermeister navazuje i v letošním roce na dlouhodobý komunikační koncept Nepřestávejte lovit a v průběhu léta představí v Česku i na Slovensku projekt Art Of Hunt, který má podpořit mladé umělce. Zároveň se zaměřuje na fanoušky značky z mladé cílové skupiny, kteří se rekrutují z městského a klubového prostředí. Na tvorbě kampaně se podílí agentura Kaspen/Jung von Matt, o produkci videí se postarala Armada Films s režisérem Matyášem Fárou.

Kampaň začne v květnu v online prostředí, na YouTube a sociálních sítích a potrvá do konce září, kdy vyvrcholí závěrečným mejdanem. Jägermeister ke spolupráci přizval ambasadory, jež dlouhodobě podporuje a jejichž tvorba výrazně ovlivňuje českou klubovou a streetwear scénu. Jedná se o DJ a producenta Jakuba Stracha, který je známý jako NobodyListen, a o Zbyňka Štanderu, jenž navrhuje streetwear pod vlastní značkou My Dear Clothing. V první fázi projektu se oba ambasadoři představí v online videích.

Do druhé fáze se projekt posunul osmi videoklipy, z dílny agentury Lip Production. Druhá fáze trvá po dobu června a zapojit se do ní budou moci fanoušci. Oba ambasadoři vybrali tři umělce ze svého oboru, kterým důvěřují a kterým chtějí společně s Jägermeisterem pomoci v jejich kariéře. A prostřednictvím nových spotů v kategorii music i streetwear nabádají fanoušky, aby jim pomohli s výběrem. Hlasovat mohou na webu. S vítězi v obou kategoriích pak oba ambasadoři s Jägermeisterem uskuteční přes léto společný projekt. Vývoj společné práce bude možné průběžně sledovat celé léto na sociálních sítích Jägermeisteru.

Online kampaň zakončí na začátku října mejdan Jägermeisteru, kde ambasadoři společně s výherci představí své společné dílo. Lístky na tuto událost je možné získat dvěma způsoby. Prvním je hlasovat pro svého favorita a s trochou štěstí být vylosován. Druhým způsobem je pak účast v některé z letních soutěží na sociálních sítích Jägermeisteru.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy