upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Havas Prague

Prague Pride
Všechny nálepky jsou vítány

Všechny nálepky jsou vítány
Klient Prague Pride
Značka Prague Pride
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Art director Marina Frederico
Creative director Miloš Kočí
Copywriter Karla Calheiros
Brand director Lenka Beránková
Brand manager Tereza Kudrličková
Produkce Barbora Šafaříková, Ruben Ter-Akopow, Tereza Letfusová

Komunikační agentura Havas Prague připravila kampaň k 8. ročníku festivalu Prague Pride s gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematikou. Hlavním tématem festivalu i kampaně jsou rodiny, ve kterých LGBT lidé vyrůstají a v nichž si osvojují vzorce chování, poznávají lásku, ale také získávají traumata. "V letošní kampani upozorňujeme na škatulkování, které ve většině rodin probíhá. Příbuzní často přisuzují ostatním členům rodiny nálepky na základě jejich chování či vrozených dispozic. Letošní Prague Pride proto vybízí k tomu, abychom povahu, sexuální orientaci nebo vzhled svých příbuzných přestali řešit," doplnila ředitelka festivalu Hana Kulhánková.

Kampaň poběží od 1. července do zahájení festivalu 6. srpna v tisku, na billboardech, venkovních nosičích, rádiu i online bannerech. Televizní spot poběží online a na satelitní OUTv, což je televize zaměřená na evropskou LGBT komunitu.

"Žijeme ve společnosti, která má ve zvyku nálepkovat, což vede ke stereotypům a zkreslování. Ale všichni jsme přeci víc než jen šprt, pejskař, teplouš nebo mamánek. Žádná z těchto nálepek, zvláště pak založená na sexuální orientaci, nevypovídá nic o tom, kým skutečně jsme. Proto říkáme: ať už máte jakoukoliv nálepku, všichni jste vítáni na Prague Pride," uvedla copywriterka Havasu Karla Calheiros, která je spolu s art directorkou Marinou Frederico autorkou konceptu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy