upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Made by Vaculik

Raiffeisenbank
Rybička

Klient Raiffeisenbank
Značka Raiffeisenbank
Obor Finanční služby
Produkce Armada Films
Režisér Tomáš Řehořek
Fotograf/ka Lucie Robinson

Raiffeisenbank v srpnu pokračuje ve svém černobílém komunikačním konceptu, kdy se opět objevuje detektiv Artur (Victor Solé) a jeho kolegyně Viktorie (Erica Bigiou). "Letošní spoty jsou opět natočeny stylem připomínajícím krátké filmy a zachovali jsme i černobílé ladění, které nás dlouhodobě odlišuje od konkurence," uvedla Michaela Kuželová, manažerka marketingové komunikace Raiffeisenbank.

"Ke změně však došlo ve světelném ladění. Zatímco spoty loňské série se, až na jednu výjimku, odehrávaly v noci, letošní jsou prosvětlené, optimistické a díky nově zvolené hudbě mají jinou dynamiku a švih. Kampaň zahajujeme 20. srpna 2018 TV spotem na produkt eKonto Smart, ve kterém představujeme benefit vedení účtu zdarma. Dostal pracovní název Rybička," doplnila Kuželová.

Součástí kampaně je i sada desetisekundových YouTube a facebookových videí, které dějem navazují na televizní spoty. Zároveň se kampaň objeví také na venkovních nosičích a ve formě displejové kampaně na bankomatech. Kreativu kampaně připravila Made by Vaculik, režii televizních spotů zajistil opět Tomáš Řehořek a produkci obstarala Armada Films. Fotografkou produktových plakátů se letos poprvé stala Lucie Robinson.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy