upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Oliver

Tesco Finanční služby
Když k nám rádi chodíte, rádi vám i půjčíme

Klient Tesco Stores ČR
Značka Tesco Finanční služby
Obor Finanční služby

Tesco Finanční služby přicházejí s novým komunikačním konceptem. Jeho součástí jsou televizní spoty. Hlavními hrdiny, kteří propagují půjčky, se stávají jednotlivé potraviny, které jsou v řetězci běžně dostupné. V těchto úlohách tak vystoupí meloun, vajíčka či kilo mouky. Cílem nového konceptu je celkové sjednocení komunikace Tesco Finančních služeb, představení výhod nabízených produktů a zvýšení povědomí o značce.

V první komunikační vlně nové televizní kampaně budou nasazeny dva patnáctisekundové spoty na půjčku. Tu propaguje právě zmíněný meloun. Nová kampaň startuje 30. května na stanicích skupiny Prima. O kreativu se postarala reklamní agentura Oliver, kampaň stojí na hesle "když k nám rádi chodíte, rádi vám i půjčíme“.

„Pracujeme s konceptem obchodního řetězce, který zákazníci navštěvují hlavně kvůli nákupu potravin. Zatímco do Tesca chodí rádi, do banky pro půjčku se jim už tak nechce. Naším cílem je vzkázat veřejnosti, že půjčit si lidé můžou právě tam, kde to mají rádi, i když peníze nepotřebují přímo na nákup v Tesku,“ říká Kateřina Cmerková, vedoucí marketingové komunikace společnosti Home Credit, poskytovatele Tesco Finančních služeb.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy