upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Airbnb, O2 TV
Airbnb v O2 Aréně

Klient Airbnb, O2 Czech Republic
Značka Airbnb, O2 TV
Obor Komerční služby veřejnosti
Web https://www.airbnb.cz/night-at/o2-arena?af=67018133&c=o2arena

Mezinárodní komunitní platforma Airbnb, která zprostředkovává sdílené ubytování, připravila ve spolupráci s O2 Czech Republic soutěž pro hokejové fanoušky, která na českém trhu propaguje její služby. Jeden výherce a jeho host budou moci sledovat zápas mezi Českem a Kanadou ze speciálně upraveného designového Skyboxu přímo v O2 areně, a to dokonce z gauče nebo z postele. Výhra zahrnuje kromě možnosti přespání ve speciálně upraveném Skyboxu také vstupenky na hokejový zápas, týmové dresy, speciální puk, prohlídku arény, možnost vidět předzápasové rozbruslení a večeři v luxusním soukromém apartmá O2 areny. Airbnb hostitelem bude sportovní komentátor Petr Svěcený. Zápas se odehraje 3. května 2016.

„Airbnb jde o autentické cestovatelské zážitky. Jsme rádi, že českým fanouškům můžeme nabídnout možnost přespání v našem speciálním apartmá, a navíc zajistit předzápasovou prohlídku O2 areny. Patří k nejvěrnějším a nejnadšenějším fanouškům na světě," říká generální manažer Airbnb pro Česko Andrew Verbitsky.

Zájemci o soutěže mohou navštívit web Airbnb a poslat zdůvodnění, proč právě oni by měli vyhrát, spolu s odkazem na svou vlastní nabídku ubytování na Airbnb. Přihlášky je možné zasílat do půlnoci 1. května 2016.

Díky partnerství mezi Airbnb a O2 Czech Republic získají všichni noví hostitelé službu O2 TV na dva měsíce zdarma (včetně set-top boxu). Pokud mezi 25. dubnem a 31. květnem vytvoří novou nabídku ubytování na stránce Airbnb, a nejpozději do 30. Června přijmou a dokončí minimálně jednu rezervaci, dostanou O2 TV set-top box spolu se službou O2 TV na dva měsíce zdarma.

Airbnb byla založena v srpnu 2008 a sídlí v kalifornském San Franciscu. Funguje jako komunitní platforma, díky níž mohou její uživatelé přes počítač, mobilní telefon či tablet nabízet, vyhledávat a rezervovat možnosti ubytování po celém světě. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy