upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Lovebrand

Annonce
Hledáte schopné zaměstnance do restaurace?

Hledáte schopné zaměstnance do restaurace?
Klient Annonce
Značka Annonce
Obor Média, vydavatelství, marketing
Web www.annonce.cz/prace/

Inzertní web a noviny Annonce spustily webovou kampaň, upozorňující na to, že inzerce v Annonci může pomoci s náborem a udržením zaměstnanců v gastronomii. K tomuto tématu uvedla Annonce speciální web, na němž zaměstnavatelé najdou tipy a rady, jak často inzerovat nebo jaké benefity by měli svým zaměstnancům nabídnout. Na webu lze také najít návod, jak hledat zaměstnance i jinými cestami než online inzercí. Brandovou část kampaně i výkonnostní kanály – Sklik, Facebook, CPEX, RTB a Google. Kampaň i web připravila agentura Lovebrand.

„Zároveň se snažíme vzdělat zaměstnavatele v klíčové části, kterou je psaní inzerátu. Zadavatelé často zapomínají zmínit své výhody oproti konkurenci nebo napsat inzerát tak, aby si předem vytřídili uchazeče, o které nemají zájem,“ tvrdí ředitelka Annonce Lenka Černá

„Kampaň Annonce je dalším krokem pro značku, která chce být nablízku lidem, co potřebují pomoct. V podzimní kampani jsou jimi majitelé a provozovatelé restaurací, hospod a kaváren. My jsme dohlíželi hlavně na to, aby značka dobře komunikovala své atributy a držela jednotný styl komunikace,“ uvádí Jan Páv z Lovebrand.

Cílem kampaně je přilákat a zvýšit počty inzerentů v sekci Práce a nabídnout jim možnost opakované inzerce za zvýhodněných podmínek.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy