upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Arnold Milano

Aquila
Aquila První voda / Aquababes 2017

Klient Karlovarské minerální vody
Značka Aquila
Obor Nealkoholické nápoje
Produkce Toaster Pictures
Režisér Eduardo Vieitez

Značka pramenité vody Aquila přichází s novým spotem, ve kterém už počtvrté pracuje s hudebním konceptem dívčí skupiny AquaBabes. Tentokrát propaguje kojeneckou vodu. Ambasadorkami značky Aquila se tak opět staly vybrané mladé zpěvačky. O zpracování se tradičně postarala agentura Arnold Milano.

Letošní choreografie pracuje s prostředím nulové gravitace za stavu beztíže. Během natáčení tak protagonistky musely být zavěšeny v prostoru pomocí speciálních postrojů a lanek. "Dívky absolvovaly před samotným natáčením několik tréninků s kaskadéry, kteří je učili nejen technice létání, aby výsledek působil věrohodně a ladně, ale i různým akrobatickým kouskům, například přemetům ve vzduchu," popsal vznik reklamy Peter Schenk, marketingový ředitel společnosti Karlovarské minerální vody. Jako hudební podkres byl ve spotu použit debutový singl současných AquaBabes Tvoje múza. Produkci zajišťovala agentura Toaster Pictures, režie se ujal Eduardo Vieitez.

Ambasadorkami značky Aquila jsou už počtvrté vybrané zpěvačky hudebního projektu Aquababes, který zastřešuje vydavatelství Universal Music. AquaBabes jsou tvářemi kampaně i na webu, na Facebooku a Instagramu a na YouTube.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy