upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Moneyball

Avon
Avon Color / Táňa Pauhofová

Avon Color / Táňa Pauhofová
Klient Avon
Značka Avon
Obor Kosmetika a parfémy

Prodejce dekorativní kosmetiky Avon na podzim připravil masivní komunikační podporu pro inovovanou kolekci líčidel Avon Color a pak parfém Instinct, do níž v Česku v tiskové a internetové kampani zahrne slovenskou herečku Táňu Pauhofovou, v televizních pak modelky Irinu Šejk, respektive Megan Fox.

První startuje na televizních kanálech skupiny Nova v pondělí 26. srpna a potrvá 6 týdnů. Její tváří je zmíněná Irina Sheyk. Reklama se objeví z více než 50 % v hlavním vysílacím čase.

Souběžně s televizní kampaní je také spuštěna tisková kampaň, jejíž lokální tváří se stala Táňa Pauhofová. Inzerce se objeví ve vysokonákladových i prémiových titulech. Za kreativou obou kampaní stojí agentura Badger & Winters, adaptaci měla na starosti agentura TAG Worldwide.

Pětitýdenní digitální kampaň na podporu řady Avon Color byla připravena lokálně agenturou Moneyball a od 26. srpna je nasazena napříč webem a sociálními sítěmi. Na Facebooku je spuštěna aplikace, prostřednictvím které uživatelé mohou pokládat dotazy lokální oficiální vizážistce značky Avon. Odpovědi k nejzajímavějším dotazům budou natočeny a umístěny na Facebook a YouTube. Součástí internetových aktivit je také soutěž – výherce hlavní ceny získá společenské šaty od přední české návrhářky Taťány Kovaříkové a romantický výlet do Paříže pro dva v celkové hodnotě 80.000 Kč. Soutěž bude komunikována prostřednictvím bannerové kampaně.

Navazující druhou kampaní pak bude ta na parfém Instinct (v dámské a pánské variantě). Tváří televizní i tiskové inzerce bude americká herečka a modelka Megan Fox. Součástí obou podzimních kampaní jsou i prezentační akce po celém Česku, včetně prostorů multikin Cinema City.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy