upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Salamon Design

Balakryl
Svět v lepších barvách

Klient PPG Architectural Coatings Eastern Europe
Značka Balakryl
Obor Nábytek, domácnost, kancelář

Značka Balakryl, existující na tuzemském trhu od roku 1985, se po šesti letech vrací do televize, a to s třemi variantami desetivteřinových sponzorských spotů. Ty budou nasazeny v hlavním vysílacím čase na stanicích Barrandov, vybraných kanálech televize Nova, Prima a České televize. Cílem komunikace je zviditelnit Balakryl jako značku vodou ředitelných a ekologických barev a prezentovat novinku Uni Satin.

Sponzorské odkazy se liší zpracováním a prezentovaným produktem. Dva cílí zvlášť na muže a ženy, a tomu odpovídá i jejich nasazení v rámci programu. Třetí spot je z ohledu cílení univerzální, prezentuje letošní produktovou novinku Balakryl Uni Satin a poběží před počasím pouze na televizi Nova. Spoty budou rotovat od června do července.

„Balakryl za poslední roky prošel několika významnými změnami. Značka má novou vizuální identitu, která zahrnuje design plechovek, úpravu loga i nový slogan Svět v lepších barvách. Používáme také nové receptury na základě nejnovějších vodou ředitelných technologií,“ uvedla Silvia Dyrcová, manažerka značky Balakryl.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy