upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

PR.Konektor

BeBe Dobré ráno
A jaký jsi po ránu ty? / Lukáš Hejlík

Klient Mondelez International
Mediální agentura Carat
Značka BeBe Dobré ráno
Obor Potraviny

Značka BeBe Dobré ráno z portfolia společnosti Mondelez International zahájila v lednu aktivační kampaň zaměřenou na podporu snídání ve spojení se svými sušenkami. Především v digitálním prostoru představí pomocí pěti českých a slovenských ambasadorů různé typy lidí a jejich chování po ranním probuzení a spojí je s jednotlivými produktovými řadami značky BeBe Dobré ráno. Se všemi ambasadory zároveň proběhnou fanouškovské soutěže A jaký jsi po ránu ty?, komunikaci posílí i aktivity v in-storu.

Herec Lukáš Hejlík se v konceptu reprezentuje jako ranní klasik s kávou a rychlou snídaní, moderátor slovenské Europy 2 Vlado Varecha hýřící dobrou náladou už od rána zastupuje mazané sušenky, slovenská youtuberka Moma citově spojená se svým psem produkty naměkko, bloggerka Tereza in Oslo se svým miminkem řadu mini a jogínka Magdalena žijící cvičením zase vyvážené stravování pomocí sušenek s jogurtovou kulturou. 

Myšlenku typologie rán a snídaní připravila agentura PR.Konektor, která v kampani zastřešuje PR aktivity a ve spolupráci s influencerskou agenturou The Hive vybrala pro projekt vhodné ambasadory. PR.Konektor zajistil i kreativní návrhy designů krabiček, které budou u vybraných prodejců jako dárek k nákupu sušenek. Nákup médií zajišťuje agentura Carat. Digitální komunikace značky je dlouhodobě v režii agentury Peppermint Digital.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy