upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Peppermint Digital

Bioderma Sébium
Neseď doma

Neseď doma
Klient Bioderma
Značka Bioderma Sébium
Obor Zdravotní péče, OTC
Account manager Veronika Čapková

Značka kosmetiky Bioderma si v nové digitální kampani dává za cíl přimět mladé, aby se kvůli nedokonalé pleti nevyhýbali kontaktu s kamarády a neseděli doma. Kampaň agentury Peppermint propaguje Sébium, řadu proti akné. V rámci kampaně fanoušky Bioderma aktivuje skrze různé challenge, připravila i meme obsah. V komunikaci využije mimo i ambasadorku LucyPug.

"Nechtěli jsme jenom další produktovou kampaň, která bude mladým vtloukat do hlavy, že akné je nějaká ostuda, za kterou se mají stydět u zrcadla, dokud náš produkt nezabere," uvedla Karolína Mrázková, digital managerka Biodermy.

Kampaň vychází z průzkumů, které ukazují, že se akné často pojí s depresemi a vyhýbáním se sociálnímu kontaktu. "Jak moc je to trápí, dobře dokresluje další výzkum, podle kterého by 6 z 10 teenagerů výměnou za zdravou pleť na rok opustilo Facebook. Naším cílem je tedy odlehčeným tónem bourat tato tabu a podporovat teenagery, aby psychologického i zdravotního hlediska neseděli doma," uvedla Anna Hrábková, creative strategist Peppermintu.

Komunikace kampaně Neseď doma má dvě roviny. První vysvětluje zdravotní hledisko, druhá pak představuje psychologické a sociální dopady akné. Jedná se už o třetí digitální kampaň Peppermintu pro Biodermu. Agentura značku získala v tendru na jaře letošního roku a má na starost jejich sociální sítě v Česku a na Slovensku. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy