upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Blažek
Made to Measure / Tomáš Satoranský

Klient Blažek
Značka Blažek
Obor Oblečení, móda

Pánská oděvní značka Blažek přišla s novou kampaní s cílem zviditelnit Blažek Made to Measure, službu šití obleků a košil na míru. Kampaní uvádí i nového ambasadora této služby, českého hráče v NBA, Tomáše Satoranského. "Jsme přesvědčeni, že móda a sport k sobě patří, proto jsme se rozhodli oslovit Tomáše Satoranského. Hledali jsme individualitu, člověka, který je úspěšný nejen v Čechách, ale i ve světě a jednoznačně vybočuje z davu," uvedl Antonín Wierer, marketingový ředitel značky Blažek.

Blažek tak poprvé vsadil v kampani na propojení módy se sportem, kdy chce ukázat na technologický vývoj luxusních materiálů, se kterými ve svých kolekcích pracuje. Kromě série fotografií doplňuje kampaň i fashion film znázorňující možnosti nového obleku The Moving Suit, který se v kolekci Blažek Made to Measure objevuje. Film zachycuje Tomáše Satoranského na basketbalovém hřišti. 

"Kampaní chceme primárně ukázat, že oblečení Blažek Made to Measure není určeno jen pro úspěšné manažery, ale také pro mladé cílevědomé lidi, kteří mají módu rádi, přemýšlí nad ní a není jim lhostejné, jak vypadají. Tomáš takový je, nosí obleky, i když jde na trénink, takže dokazuje, že Made to Measure neznamená pouze večerní nebo byznys oděv. Ve videu je poprvé k vidění i náš nový typ obleku, The Moving Suit, který je šitý tak, aby muže prakticky neomezoval v pohybu," doplnil Wierer.

Fashion film společně s videem Behind the scenes budou moci diváci aktuálně shlédnout na YouTube Blažek, Facebooku a Instagramu

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy