upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

McCann Prague

Bohemia Energy
Nic na vás nehrajeme / Pavel Liška, Marek Daniel

Klient Bohemia Energy
Mediální agentura Medea
Značka Bohemia Energy
Obor Komerční služby veřejnosti
Produkce Punk Film
Režisér Pavel Nosek
Kamera Jan Baset Střítežský

Nic na vás nehrajeme je název nového komunikačního konceptu dodavatele energií Bohemia Energy, který se poprvé v médiích objevil 25. června. Jedná se o koncept reklamy, kterou se nikdy nepodařilo natočit, ale přesto je v médiích vysílána. Hlavními postavami jsou Pavel Liška a Marek Daniel. Koncepčně je celá kampaň o natáčení reklamy týkající se dodávky energií. Nikdy však není vidět finální výsledek, ale pouze příprava na natáčení televize, videa či nahrávání radiových spotů.

Kampaň se tematicky zaměřuje na boření mýtů, které kolem dodávek energií panují, a na benefity, které Bohemia Energy zákazníkům nabízí. Hlavním cílem je posílení znalosti značky a jejího pozitivního vnímání a také podpořit prodejní aktivity v rámci všech obchodních kanálů. 

Dlouhodobá kampaň se skládá z několika fází. První poběží od 25. června do konce roku primárně v televizi (Nova, Prima i Barrandov), kdy půjde o kombinaci třicetivteřinových spotů a sponzoringu a přes léto dvou třicetivteřinových radiových spotů (Rádio Impuls, Radiohouse). Na internetu bude koncept využit zejména ve vyhledávání, ve videoobsahu, na sociálních sítích a v bannerových kampaních převážně přes RTB. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy