upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Symbio Digital

Bramac
Bramac.cz

Bramac.cz
Klient Bramac střešní systémy
Značka Bramac
Obor Nábytek, domácnost, kancelář
Produkce Symbio Digital
Grafika/ilustrace Narn Badmaev
Account manager Sanja Popovič; Project Manager: Vanda Gabrielová; UX: Renata Pavlíková; Programátor: Martin Cajthaml; Kodér: Matouš Barnat

Výrobce střešních krytin Bramac spouští novou podobu své webové stránky www.bramac.cz. Přímo na homepage si uživatelé mohou díky interaktivnímu domu nově vyzkoušet barevné kombinace různých variant střešních krytin a barvy fasády. Pošlou-li fotku skutečného domu, dostanou zpět vizualizaci jejich vybrané kombinace.

Největší objemovou část redesignovaného webu tvoří rozsáhlé produktové portfolio, které kvůli větší přehlednosti prošlo změnou struktury i vizuální podoby jednotlivých stránek s cílem zvýšení konverzního poměru k vyžádání cenové kalkulace nebo kontaktu obchodního zastoupení.

Nová struktura stránek se odrazila i na podobě hlavní navigace, která dostala nový, vícestupňový design umístěný netradičně v levém bočním menu.

Zvláštní sekce je v rámci webu vyčleněna profesionálům – firmám a živnostníkům. Mimo obchodní části obsahuje například instruktážní videa, nabídku odborných školení a další doprovodné služby.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy