upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Březňák
Klip Domů / Jelen

Klient Heineken
Značka Březňák
Obor Alkoholické nápoje

Rok od roku populárnější Den otců letos připadá na neděli 18. června. Na Střeleckém ostrově se při této příležitosti uskuteční open-air koncert jedné z nejpopulárnějších českých kapel Jelen. Ta na Den otců složila píseň pro táty s názvem Domů, kterou na koncertě společně s Březňákem poprvé představí. Koncert začíná v 17 hodin a vystoupí i řada hostů - DebbieKateřina Marie Tichá a David Stypka. Pivovar ve Velkém Březně navíc na oslavu tátů uvařil Březňák 11, světlý ležák zlatavé barvy s obsahem alkoholu 4,6% obj. a plnější chutí.

Značka Březňák z pivovaru ve Velkém Březně ctí hodnoty "staré školy", jako jsou tradice, poctivost, zkušenost nebo vztah k domovu. Sází na mezigenerační úctu a poukazuje na to, že zrychlující se tempo a rozmach moderních technologií jsou příčinou rozdílu mezi dnešní generací synů a otců. Březňák se proto snaží apelovat na to, aby potomci vzali své táty na pivo, strávili s nimi nějaký čas a dali jim tak najevo, že jsou pro ně důležití.

S kapelou Jelen, která se s hodnotami staré školy ztotožňuje, Březňák navázal spolupráci už loni, letos bude Březňák Jelena doprovázet na všech jeho koncertech a vystoupeních včetně open-air koncertu. "Písnička je takový náš vzkaz, nebo řekněme příběh mezigeneračního pochopení mezi táty a syny. Tátové mají představu o tom, co by synové měli dělat, a to se vždycky nepovede. Na druhou stranu mají synové pořád dojem, že by neměli dělat, co se jim říká, ale pak většinou zjistí, že ty cesty vedou stejným směrem. Nakonec se sejdou a zjistí, že není důležité, kudy tam dojdou, ale že jsou spolu," popsal zpěvák kapely Jindra Polák, jak písnička vznikala. Březňák a Jelen tak společně upozorní na Den otců všechny, kteří ho zatím neznali nebo opomíjeli.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy