upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Brit
Brit Happy Together

Klient Vafo Praha
Značka Brit
Obor Komerční služby veřejnosti

Česká společnost Vafo Praha, výrobce krmiv pro domácí zvířata značky Brit, spustila dvoustupňovou kampaň Brit Happy Together. Během května tak v rámci první fáze kampaně spustila videa, natočená se zaměstnanci firmy a jejich domácími mazlíčky. Spoty, šířené na sociální síti Facebook, YouTube a na chovatelských webech, vyzývaly české milovníky zvířat, aby natočili svá videa a prostřednictvím facebookové aplikace se s nimi zúčastnili soutěže o krmivo.

První fáze také představila veřejnosti členy takzvaného Brit týmu, kteří jsou odborníky v oblasti chovu psů, koček i hlodavců. V druhé části kampaně byla šířena videa samotných soutěžících, z nichž uživatelé a firma Vafo Praha vybrali dvanáct nejlepších. Ti získali krmivo na půl roku zdarma a profesionálně vytvořené video. Z nejlepších záběrů z videí zaměstnanců i z medailonků uživatelů značky Brit byl sestříhán dvacetivteřinový reklamní spot, který do půlky července vysílají kanály Prima Group a Česká televize. Zároveň běží videokampaň na portálu Seznam.cz, na Facebooku a na Youtube.

Kampaň vznikla interně za konzultační podpory Petra Hanouska. Na první fázi se podílela online agentura Flow Media. Produkci zajistil freelancer Jiří Macek. Videa byla natočena na dvě GoProkamery  a jeden iPhone. Kameru, režii a střih dělal Jan Truhlář.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy