upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Dago

Brown-Forman Czechia
Chytrý regál

Chytrý regál
Klient Brown-Forman Czechia
Značka Brown-Forman Czechia
Obor Alkoholické nápoje

Distributor značek prémiového alkoholu Brown-Forman Czechia instaloval v prodejně Makro v Praze na Černém Mostě takzvaný chytrý regál, který umožňuje vytisknout nebo poslat e-mailem koktejlové recepty. Regál vytvořila firma Dago.

Podobný koncept se objevil před rokem v OC Letňany, ten letošní má být přizpůsoben jiné skladbě zákazníků. Kromě koncových zákazníků míří se složitějšími recepty také na barmany a majitele podniků. "Cílovou skupinou je nejen běžný nakupující s malými znalostmi mixologie, ale i barman nebo majitel restaurace hledající inspiraci pro svůj podnik," tvrdí Tomáš Ptáček, marketingový manažer Brown-Forman Czechia. 

Zadáním bylo vytvořit regálové vystavení, které bude prezentovat značky z portfolia klienta a motivovat zákazníka k nákupu nebo jej inspirovat, aby si drink namíchal doma svépomocí. "Klientela prodejen Makro nakupuje především pro podniky, proto se od loňského regálu v OC Letňany liší i software a nabízené recepty. Jsou náročnější, vícesložkové pro inspiraci barmanů. Regál je však zajímavý i pro koncové spotřebitele," uvádí Miroslav Obrátil, projektový manažer Dago.

Provedení regálu má navozovat atmosféru baru, přispívá k tomu osvětlení, obložení centrálního panelu umělým kamenem nebo koktejlové sklenice zavěšené v horní části. "Při interakci s dotykovým monitorem zákazníka obklopí prosvícené lahve z portfolia Brown-Forman. Jde o whisky, rumy, tequillu i nealko nápoje. Po výběru receptu je možné jeho vytištění přímo u regálu i zaslání na e-mail zákazníka. Užitečným výstupem softwaru chytrého regálu je také statistika o nejoblíbenějších koktejlech,“ prohlašuje Ptáček. Brown-Forman Czechia podle něj nyní plánuje další aktivity na podporu chytrého regálu a  zároveň hodlá k aktuálním promocím využít i  imageové LCD obrazovky v jeho horní části.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy