upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Jandl

C. S. Cargo
Nábor řidiček

Klient C. S. Cargo
Značka C. S. Cargo
Obor Cestování, turistika, doprava
Web http://www.cscargo.cz/cs/nabor/

Dopravce C. S. Cargo nasadil v Česku poprvé ucelenou kampaň, zaměřenou na získání žen coby nových profesionálních řidiček společnosti. Při jejich oslovení využívá především online nástroje, rozhlasové spoty a interní komunikaci. Autorem obrazové a videočásti kampaně je agentura Jandl. Kampaň běží od poloviny května do poloviny června.

„Nedostatek řidičů pociťují snad všechny dopravní společnosti na trhu. V poslední době ale přicházejí tomuto povolání na chuť také ženy. V současnosti zaměstnáváme pár desítek řidiček a na základě jejich zkušeností jsme se rozhodli připravit kampaň i na ostatní ženy,“ vysvětluje Aziz Jahić, marketingový ředitel C. S. Cargo.

Kampaň podle něj vychází z výsledků průzkumu mezi současnými i potenciálními řidičkami, který pro C. S. Cargo realizovala společnost Empirica. Podle něj očekávají ženy od případného zaměstnání řidičky pracovní a finanční jistotu a pravidelné vzdělávání. „Neočekáváme, že budou mít řidičský průkaz na kamion. S rekvalifikací i se získáním potřebného řidičského povolení jim pomůžeme,“ tvrdí Jahić.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy