upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Dago

Captain Morgan
Loď kapitána Morgana

Loď kapitána Morgana
Klient Stock Plzeň-Božkov
Značka Captain Morgan
Obor Alkoholické nápoje

Výrobce a dovozce lihovin Stock Plzeň-Božkov začal k prezentaci značky karibského rumu Captain Morgan využívat na akcích nový mobilní bar ve tvaru lodi, který vytvořila firma Dago. Vývoj a výroba baru trvaly od prvního zadání téměř jeden rok. V budoucnu bude loď využívána na akcích menší a střední velikosti.

Značka Captain Morgan dosud využívala k promo aktivitám například stany, a to především na větších festivalech. U malých a středních eventů se ale její zástupci rozhodli vytvořit osobitý nástroj ke zviditelnění a odlišení značky. „Cílem bylo vytvořit nástroj pro prezentaci značky, který bude nezaměnitelný a výrazný. Společně s dodavatelem jsme zvolili loď. Je domovem každého kapitána a pro barový prodej sehodí,“ vysvětluje senior brand manažer značky Captain Morgan Patrik Skála. Do ostrého provozu vstoupil mobilní bar po prázdninách, jeho douhodobé používání začne v příštím roce. 

Vybraných akcí se kromě čtyř barmanů účastní také promo tým v čele s "kapitánem". Jeho přítomnost má být spolu s lodí důvodem, aby si konzumenti návštěvu baru fotili a výsledek sdíleli na sociálních sítích. 

Loď je vyrobena ze dřeva a obsahuje detaily jako stožáry s plachtovím, vyřezávanou sochu na přídi nebo zdobenou záď se skleněnými okny. Lahve jsou vystaveny na více místech lodi. „Technické vybavení zahrnuje chlazení, osvětlení i ozvučení. Projekt navíc musel splňovat požadavek na schválení pro provoz na silnicích, součástí lodi je totiž homologovaný podvozek. Celý systém tak funguje jako přívěs, a je tak umožněna flexibilní manipulace a převoz za osobním automobilem,“ popisuje obchodní a marketingový ředitel Dago Marek Končitík.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy