upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Leo Burnett

Carling British Cherry Cider
Made in Britain. Served on ice.

Made in Britain. Served on ice.
Klient Pivovary Staropramen
Značka Carling British Cherry Cider
Obor Alkoholické nápoje

Pivovary Staropramen začaly propagovat novinku, britský cider s třešňovou příchutí Carling British Cherry Cider, cílenou na aktivní muže a ženy z větších měst ve věku 18 až 35 let. Ústředními postavami kampaně jsou voják britské gardy s typickou čepicí z medvědí kůže, komorník, dáma z Dickensových románů, „Spice girl“ a král Artuš.

Reklamní spot poběží na televizních stanicích skupiny Prima. Součástí nadlinkové části komunikace je i outdoorová kampaň, která se objeví na bigboardech v Praze a prosvětlených vitrínách v Praze, v Brně a v Plzni. Kampaň zahrne taky Facebook.

Postavy kampaně budou v převlecích v obchodních řetězcích. Promotýmy budou rovněž vyrážet do klubů a restaurací s ochutnávkami. Síť restaurací Potrefená husa cider spojí s nabídkou tapas za zvýhodněnou cenu.

Televizní spot vyrobila srbská agentura Leo Burnett, internetové stránky vytvořily Motion Media, o aktivaci v místě prodeje a roadshow se postarala agentura Everwhere. Unity mají na starost indoor i outdoor reklamu.

Značka Carling vznikla v roce 1840 a dnes se prodává po celém světě. Ve Velké Británii patří třicet let k nejprodávanějším ležákům. Loni vstoupil i do segmentu ciderů. Carling British Cider je jeho ochucenou variantou.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy