upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Dorland

Česká pojišťovna
Můj život / Ivana Jirešová, Michal Novotný

Klient Česká pojišťovna
Značka Česká pojišťovna
Obor Finanční služby
Web http://www.mujzivotjefajn.cz/
Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.cpas.fungram&hl=cs

Česká pojišťovna odstartovala v pondělí 15. září podporu nového životního pojištění Můj život. Ta má především upozornit na hlavní výhody produktu - flexibilitu, srozumitelnost a jednoduchost. Motivem, který přitom propojuje komunikaci napříč mediatypy, je dětská skládačka, složená do obrázku rodiny, a slogan Můj život je fajn, poskládám si ho sám.

Pojišťovna odstartuje komunikaci televizními spoty s herci Ivanou Jirešovou a Michalem Novotným. V další části kampaně bude televizní reklama doplněna o sponzoring vybraných pořadů a product placement v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 televize Nova. Během září budou na pobočkách k vidění nové polepy výloh a plakáty. V říjnu se kampaň rozšíří o outdoorové reklamní plochy a podporu v tištěných médiích ve formě inzerce a advertoriálů. Kampaň využije i kinoreklamu.

Digitální fáze vedle klasické displejové reklamy a videoreklamy zahrne speciální microsite s propočty parametrů pojištění a mobilní aplikaci ve formě hry Fungram (zprvu jen pro Android, přibýt má i pro iOS).

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy