upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Česká republika
Czechia Has Marvellous People

Klient Ministerstvo zahraničních věcí ČR
Značka Česká republika
Obor Politika
Produkce Intuitive Production

Český premiér Bohuslav Sobotka a ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek představili 16. prosince v pražském Černínském paláci na předvánočním setkání se dvěma stovkami podnikatelů nový videospot Czechia Has Marvellous People. Videospot má sloužit k propagaci Česka v zahraničí. Celkové náklady na jeho výrobu byly zhruba jeden milion Kč, zaplatilo je ministerstvo zahraničních věcí. Spot vytvořila společnost Intuitive Production Petra Štulíře, jeho vznik podpořili i zástupci Hospodářské komory a Svazu průmyslu a dopravy.

V klipu se objevují jednak současné české osobnosti z řady oblastí, jako například Jaromír Jágr, Petra Kvitová, Jan Saudek a další, jednak české kulturní a přírodní památky, dále místní folklórní zvyky a slavnosti a také záběry z různých průmyslových a dalších profesních odvětví, v nichž je Česko úspěšné. 

"Ministerstvo zahraničních věcí dlouhodobě cítilo určitý deficit v prezentaci země, protože chyběl videoklip, který by představil Česko celistvě, jako zemi s rozmanitou přírodou, špičkovým vzděláním a inovacemi, rozvinutou ekonomikou a infrastrukturou, světovou kulturou i jako zemi příjemnou k životu," prohlásil Zaorálek. Videospot se bude promítat například na podnikatelských seminářích, které jsou součástí cest ministra i dalších představitelů českého státu do zahraničí. Bude možné ho využít i v rámci recepcí a kulturních akcí, na kterých se podílejí české zastupitelské úřady v zahraničí. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy