upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

České aerolinie
Provedeme vás Evropou!

Provedeme vás Evropou!
Klient České aerolinie
Značka České aerolinie
Obor Komerční služby veřejnosti

České aerolinie spustily 5. září tradiční podzimní kampaň, jejímiž slogany jsou Provedeme vás Evropou! pro český a slovenský trh a Praha na vás čeká! pro ostatní země. Poběží do 26. září 2017 na 17 evropských trzích, kam ČSA provozují pravidelné spoje. Kampaň propaguje zvýhodněné ceny letenek na linky ČSA se zaměřením na Barcelonu, Budapešť, Lisabon, Madrid a Řím především na období podzimu. Novinkou kampaně je využití nových formátů i komunikačních kanálů - například videa, Facebooku a YouTube nebo soutěže v mobilních telefonech na portálu Seznam.cz. Na zahraničních trzích kampaň poběží na Facebooku a YouTube, a také v rámci Google se zaměřením na remarketing a display.

Pro kampaň využily ČSA v převážné míře on-line média a nosiče s důrazem na formáty pro mobilní telefony a sociální sítě. Na českém trhu ji v podobě různých bannerů (např. leaderboard, rectangle, skyscraper, spincube.) zákazníci uvidí na webových portálech Seznam.cz, Novinky.cz nebo Super.cz včetně formátů pro mobilní telefony, dále na iDnes.cz, Nova.cz, TN.cz, Blesk.cz, E15.cz, Info.cz a v síti Googlu. Formáty full brandingu úvodních stránek nebo sekce Cestování budou ČSA využívat na portálech Blesk.cz, E15.cz, iDnes.cz, Info.cz a Seznam.cz.

V Praze kampaň doplní sdělení na reklamních plochách podél eskalátorů ve vybraných stanicích metra. Kromě toho budou hlavní destinace podzimní kampaně ČSA včetně přímých spojů společnosti podporovány ve vysílání Radia Impuls v podobě medailonků v pořadu Tipy na dovolenou a jako součást předpovědí počasí.

Podzimní kampaň ČSA realizují ve spolupráci a v kobrandingu s Letištěm Praha na celkem 17 trzích: v České republice, Belgii, Dánsku, Francii, Chorvatsku, Itálii, Maďarsku, Německu, Nizozemí, Portugalsku, Rumunsku, Rusku, Španělsku, Švédsku, na Slovensku, Ukrajině a ve Velké Británii.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy