upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Loosers

Česko - země příběhů
České hory. Místo pro vaše nové příběhy

Klient Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism
Značka Česko - země příběhů
Obor Volný čas, rekreace, zábava, sport
Režisér Petr Němeček, Jan Míka

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism spustila další kampaň na podporu domácího cestovního ruchu, která zapadá do série "Česko - země příběhů". Prostřednictvím série televizních a rozhlasových spotů motivuje turisty k navštěvování zajímavých koutů Česka. Letní a zimní verzi televizního spotu, sponzorských vzkazů a rozhlasových spotů natočila kreativní agentura Loosers.

Epicentry dění spotů jsou horské a podhorské oblasti, kam CzechTourism láká turisty na letní i zimní dovolenou. Ukazuje jim, že Česko je plné nezapomenutelných míst, kde mohou zažít svůj neopakovatelný příběh, což se odráží v claimu kampaně: "České hory. Místo pro vaše nové příběhy".

"Kampaň klade důraz na pomíjivost okamžiku a apeluje na divákovu touhu po dobrodružství a po poznání," uvádějí Loosers. Primárním cílem zimních spotů je navnadit diváka k zimní dovolené na českých horách. Letní spoty zase propagují celoroční cestování, objevování zajímavých míst a trávení volného času aktivním způsobem na českých horách. 

Režie spotu s letní tématikou se ujal Petr Němeček, zimní spot režíroval Jan Míka, se kterým Loosers pro CzechTourism připravili již spot ke kampani "Česko. Země jako z filmu”.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy