upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Český Aeroholding
Žijeme letištěm

Žijeme letištěm
Klient Český Aeroholding
Značka Český Aeroholding
Obor Komerční služby veřejnosti

Skupina Český aeroholding, do které patří mimo jiné  Letiště Praha, Czech Airlines Handling a Czech Airlines Technics, plánuje v roce 2016 výrazné navýšení počtu zaměstnanců, a to přibližně o 140. Volná místa nabízí nejen v rámci mateřské firmy, ale především ve zmíněných dceřiných společnostech. Obsadit volné pozice má skupině pomoci nová náborová kampaň, která běží v printu a v dopravních prostředcích. Součástí je i nový web.

„Cílem nových personálních stránek je nabídnout uchazečům naše pracovní pozice atraktivnější formou a přehlednější vyhledávání volných míst. Díky responsivnímu zobrazení mohou uživatelé inzeráty prohlížet pohodlně i na tabletech a mobilních telefonech. Nové možnosti interakce přináší propojení se sociálními sítěmi,“ tvrdí Jaroslava Raisová, ředitelka Řízení lidských zdrojů v Českém Aeroholdingu. Uchazeči podle ní najdou na stránkách i autentická vyjádření současných zaměstnanců skupiny Český aeroholding, bližší informace o pracovních pozicích se mohou dozvědět i z video magazínu Terminál.

Na nová místa upozorňuje Český Aeroholding nejen na webových stránkách a facebookovém účtu Letiště Praha, ale i v tisku, onlinu a propagací v autobusech Arriva Praha, ČSAD Střední Čechy a ČSAD Kladno. Články, rozhovory, ankety a vizuály lákají všechny letecké mechaniky, pracovníky odbavení cestujících i zavazadel, ostrahy letiště, bezpečností kontroly a další.   

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy