upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Český rozhlas Radiožurnál
Fandíme s Vámi!

Fandíme s Vámi!
Klient Český rozhlas
Značka Český rozhlas Radiožurnál
Obor Média, vydavatelství, marketing

Radiožurnál přes noc rozmístil na osmi místech v České republice ledové kvádry se zamrzlými puky a logem stanice. Posluchači si nyní mohou v rámci soutěže udělat před ledovou kostkou selfie a poslat ji na Facebook Radiožurnálu. Ještě před začátkem hokejového šampionátu mohli fanoušci u ledových kvádrů nahrát reportérům Radiožurnálu vzkaz pro české hokejisty.
 
„Cílem kampaně Radiožurnálu je jasná komunikace stanice, jako jediného českého rádia, které má exkluzivní práva vysílat přímé přenosy a zpravodajství přímo z hokejových hal. Kampaň je postavená na jednoduchém vizuálu ledové plochy a puku s brandem stanice. Jako specifický formát jsme použili zamražené puky v ledových kvádrech rozmístěné v osmi krajských městech s přímým propojením do vysílání stanice,“ řekl Jiří Haramul, vedoucí marketingu Českého rozhlasu.  
 
Kostky jsou umístěny v Praze na Můstku, v Ostravě před obchodním centrem Nová Karolina, v Pardubicích před obchodním centrem AFI Palace, v Českých Budějovicích na Náměstí Přemysla Otakara II., v Karlových Varech před hypermarketem Globus, v Plzni před obchodním centrem Plaza, v Litvínově na náměstí Míru a v Jihlavě na Masarykově náměstí. 

Kampaň bude probíhat od  27. dubna do 17. května, a to v onlinu, printu, na sociálních sítích a on-air.  Kampaň vznikla in-house a její autoři jsou Jiří Haramul, Radka Zmeková, Tomáš Mareš.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy