upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Nydrle

Český rozhlas Plus
Vy nejste nikdo

Vy nejste nikdo
Klient Český rozhlas
Značka Český rozhlas Plus
Obor Média, vydavatelství, marketing

Nový analyticko-publicistická stanice Český rozhlas Plus spustila komunikační kampaň, jejíž cílem je budování značky a jejích hodnot a akvizice nových posluchačů. Kampaň chce upozornit na exkluzivní postavení stanice na rozhlasovém trhu. Využívá přitom apelu na nemainstreamové posluchače, které chce motivovat k poslechu náročnějšího vysílání.

„V dnešním světě je složité získat orientaci a neztratit se v informační džungli. Vodítkem může být vysílání stanice Plus. Kampaň má vyjadřovat naši snahu oslovit hlavně ty, kdo si chtějí vytvořit na dění kolem sebe vlastní názor, “ řekl Daniel Raus, šéfredaktor Českého rozhlasu Plus.

Pro aktivní podporu kampaně byla vytvořena speciální microsite vynejstenikdo.cz, která adresně oslovuje současné i potenciální posluchače.

Ke komunikaci celé kampaně je primárně využito internetových médií se zaměřením na zpravodajství a vědu. To je podpořeno tiskovými médii. Stanice kombinuje nákup mediálního prostoru současně s využitím spolupráce s mediálními domy. Propagace vizuálu probíhá na Facebooku a video na kanálu YouTube.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy