upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Luftballon

Cevro Institut
Cevrouš

Klient Cevro Institut
Značka Cevro Institut
Obor Komerční služby veřejnosti

Agentura Luftballon uspěla v únorovém tendru soukromé vysoké školy Cevro Institut a v březnu pro ni vytvořila animované propagační video. Jeho hlavní postavou je školníkův kocour, který se také rozhodne studovat Cevro a nakonec to dotáhne až na tajemníka OSN. V klipu se objevují známí lidé vyučující na škole, konkrétně Magda Vášáryová, Cyril Svoboda, Saša Vondra, Tomáš Sokol či Ivan Langer.

Autorem i interpretem skladby je Jiří Burian známý také jako Kapitán Demo, který podobnou práci dodal loni pro Outbreak, respektive pracovní portál Jobs.cz. Výroby díla se ujala Fox Production. Kampaň se naplno rozjíždí v pondělí 18. dubna, k vidění bude na YouTube a na sociálních sítích.

"Využili jsme volnosti, kterou jsme dostali a navrhli dost odvážnou exekuci. Lidé z Cevro Institutu projevili pro nás až překvapivý smysl pro humor, což nás motivovalo k tomu, vymýšlet vtipnější a vtipnější momenty v ději," pochvaluje si Ondřej Souček z Luftballonu. "Chtěli jsme ukázat, že naše vysoká škola je jiná. Máme rádi, když se vážná a složitá témata umí podat jednoduše a s nadsázkou, navíc jsme si přáli trochu kontroverze, díky velikosti našich osobností, jsme si to mohli dovolit," prohlašuje marketingová ředitelka Cevra Lenka Pavlíková.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy