upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

ČEZ
Osvětlení katedrály na Pražském hradě

Osvětlení katedrály na Pražském hradě
Klient ČEZ
Značka ČEZ
Obor Komerční služby veřejnosti

Skupina ČEZ finančně podpořila osvětlení interiéru katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě a dává o tom vědět měsíční outdoorovou kampaní.

Hlavními nosiči prosincové outdoorové kampaně jsou citylighty, které se objeví v Praze, Plzni, Táboře, Liberci a Hradci Králové. V metropoli se kromě toho představí vizuál věnovaný osvětlení katedrály také na billboardech a plakátech na stojanech lamp. Venkovní reklamu doplní i tisková inzerce v rámci projektu titulu Deník s názvem Česko zpívá koledy. Kampaň běží od 1. do 31. prosince.

Nově osvětlený prostor bude k vidění dva dny před Vánoci během adventního koncertu. Díky úsporným žárovkám bude možné snížit spotřebu energie a  umožnit obměnu osvětlení při různorodých akcích. „Při každé události bude možné opticky zvýraznit jiný prvek této monumentální stavby,“ uvedl pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka.

Na instalaci nového osvětlení by měly navázat další modernizační aktivity. V minulosti již byly doplněny chybějící zvony, nedávno se v katedrále objevila nová plastika Jana Koblasy a do budoucna se počítá s novými varhanami, vyhříváním lavic pro návštěvníky koncertů a dalšími projekty.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy