upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Symbio Digital

Symbio Digital
Chci do Symbia

Klient Symbio Digital
Značka Symbio Digital
Obor Různé
Web http://www.chcidosymbia.cz

Agentura Symbio Digital spustila náborovou kampaň, ve které hledá digitálního account manažera – podle slov agentury „člověka na nejnevděčnější pozici v agentuře“. Na speciální webové stránce a na sociálních sítích Facebook a YouTube se objevila série videí, která popisují přínosy a úskalí práce budoucího zaměstnance.

Ve videích vystupují kromě současného account manažera Petra Rubáše bývalý marketingový manažer mobilních operátorů Vodafone a T-Mobile Martin Jaroš, v současnosti působící v Kataru, dále většinový spolumajitel sítě agentur Kindred Michal Nydrle, reklamní konzultant Marek Prchal nebo bývalá accountka Symbia a současná šéfka digitální komunikace Philipsu pro střední Evropu Sanja Popović. Každý z oslovených odpovídá na otázku „Proč jít jako account pracovat právě do Symbia?“

„Všechny jsme poprosili, aby na kameru řekli svůj názor na Symbio. Do jejich vyjádření jsme kromě střihu nijak nezasahovali. Nikdo nedostal pokyny, o čem mluvit, nebo jak má kampaň vyznít. Třeba video od Martina Jaroše jsme zveřejnili přesně tak, jak nám z Kataru přišlo,“ tvrdí Robert Haas, jeden ze dvou spolumajitelů Symbia (druhým je Libor Šimon). Martin Jaroš ve videu mimo jiné prohlásil, že podle staré manažerské poučky lidí nastupují do nové práce kvůli penězům a pracovní náplni a odcházejí kvůli šéfům. U Symbia podle něj druhá část poučky neplatí. "Šéfové jsou důvod, proč se vám ze Symbia nebude chtít," uvedl o spoluvlastnících agentury.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy