upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

McCann Prague

Coca-Cola
Polétíme? / Ester Ledecká, Emma Drobná

Klient Coca-Cola
Značka Coca-Cola
Obor Nealkoholické nápoje
Produkce Bistro Films
Režisér Marek Partyš
Creative director Jan Benda

Agentura McCann Prague připravila kreativní koncept pro pravděpodobně první instagramovou kampaň, na kterou běží trailer v televizi. Cílem kampaně je nejen odpromovat soutěž o "wow zážitky", ale především značku Coca-Cola zatraktivnit pro české a slovenské teenagery. Středobodem je letní road trip vybraných influencerů, kteří během cesty vytváří obsah pro sociální sítě. Ten využívá mimo jiné novou IGTV, televizi Instagramu. Kampaň doplňuje i podpora v místě prodeje.

Kampaň Polétíme? odstartovala televizním teaserem ve čtvercovém formátu, přičemž většinu plochy obrazovky vyplnilo jen černé pozadí. Hlavními hvězdami spotu jsou ambasadorky Coca-Coly Ester Ledecká a Emma Drobná. Za jeden natáčecí den vzniklo několik formátů - od šestivteřinových bumperů po šedesátivteřinový kino spot. O režii se postaral Marek Partyš, o produkci Bistro Films. Ideu kampaně zastřešil Jan Benda, group creative director McCann Prague.

Kampaň poběží v průběhu celého léta v Česku a na Slovensku především na sociálních sítích, v online médiích a televizi. Na televizní desetivteřinový teaser budou navazovat třicetivteřinové a šedesátivteřinové televizní spoty a kino spoty doplněné o kratší videa a další online formáty. Souběžně s tím běží obsahová část kampaně na sociálních sítích. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy