upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Sen

Coop
Coop slaví 100 let našeho státu

Klient Coop
Značka Coop
Obor Maloobchod, obchodní řetězce

Český řetězec Coop (Spotřební družstva České republiky) v roce 2017 oslavil 170 let od založení prvního moderního družstva. A protože rok 2018 je stoletým výročím od vzniku Československé republiky, nový televizní spot má ukázat, že Coop republiku provází od samého počátku.

"Jsme hrdi na to, že jsme součástí této bohaté historie. Za sto let od vzniku Československa se událo mnohé, a my byli u toho. V našem televizním spotu jsme chtěli připomenout mnoho výjimečných profesí, ve kterých my Češi dokážeme vynikat a na co můžeme být náležitě pyšní," uvedla k novému spotu Andrea Mouralová z marketingu společnosti Coop.

Image reklama poběží na televizních programech skupiny Nova od ledna a následně v průběhu celého roku. Spot navrhla a vyrobila agentura Sen, která se společností Coop spolupracuje druhým rokem. V duchu oslav vzniku Československa je připravená i velká sběratelská akce pro děti, rodiče i prarodiče. Jedná se o interaktivní, magnetickou knihu První republika, do které si zákazníci mohou nasbírat ucelenou kolekci 10 největších hor a "coopců".

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy