upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Inspiro Solutions, VCCP

ČSOB
Hledá se obchod

Klient ČSOB
Značka ČSOB
Obor Komerční služby veřejnosti
Web http://www.hledaseobchod.cz/oprojektu/

ČSOB spustila kampaň, která má oslovit širokou veřejnost a malé a střední podnikatele. Smyslem projektu je vrátit obchody a služby na místa, kde je lidé opravdu potřebují a chtějí.

Hlavním pilířem projektu je speciální web, kde lidé mohou do interaktivní mapy České republiky zapichovat virtuální špendlíky. Ty představují jednotlivé typy obchodů a služeb, které by si lidé v konkrétní lokalitě přáli mít. Lidé mohou buď vložit vlastní podnět, nebo lajkovat špendlíky ostatních. Podněty pak budou sloužit firmám a živnostníkům jako indicie, zda by měli v daném místě naději na úspěch. Navíc každý, kdo na stránkách zadá svůj podnět nebo dá like jinému obchodu, může soutěžit o jeden z 20 telefonů iPhone 6.

Aktuální kampaň navazuje na kampaň loňskou s mizejícími obchody. Je postavena především na on-line médiích a má vlastní facebookový profil. Bannery povedou na stránky projektu. Ten využívá nejen internet, ale rovněž PR články a bankomaty ČSOB. Lidé se s vizuály kampaně mohou setkat i na pobočkách ČSOB a na více než 500 pobočkách České pošty.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy