upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

ČSOB
Nejvýhodnější studentské konto

Nejvýhodnější studentské konto
Klient ČSOB
Značka ČSOB
Na konci prázdnin a na začátku školního roku ČSOB propaguje kampaní, zaměřené na vysokoškoláky i středoškoláky, své studentské konto, u něhož je vedení zdarma od 15 až do 30 let věku, zdarma jsou všechny příchozí a odchozí elektronicky zadané platby, výběry i vklady přes bankomaty ČSOB a Ery. Studenti si také mohou již při založení konta zřídit kreditní kartu nebo povolené přečerpání účtu, případně obojí.
 
„V září se zakládá nejvíce studentských kont především pro studenty vyšších ročníků středních škol a pro ty, kteří nastupují na vysoké školy. Také průměrné zůstatky na účtech se v tomto období pohybují nejvýše za celý rok, což odráží potřeby spojené se začátkem školního roku,“ říká Tomáš Sobotka, manažer útvaru Segmentový design ČSOB.
 
Pro komunikaci byl zvolen nový kreativní koncept ve stylu komiksů, které chce humornou formou zobrazovat konkrétní benefity. Studenty banka osloví prostřednictvím plakátů ve školách, citylightů, bannerů na internetu, reklamních rámečků v metru, autobusech a vlacích. V pobočkách budou studentům k dispozici letáky. Součástí komunikace bude také soutěž na Facebooku o věcné odměny.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy