upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Kaspen/Jung von Matt

ČSOB
Smartbanking / Ondřej Bank

Klient ČSOB
Značka ČSOB
Obor Finanční služby
Režisér Tomáš Řehořek

Po mediální podpoře důchodové reformy přichází ČSOB s další kampaní, která je tentokrát zaměřena na Aktivní konto a mobilní aplikaci SmartBanking. Výhody těchto produktů představí klient ČSOB a zároveň člen české reprezentace v alpském lyžování Ondřej Bank. Klip režíroval Tomáš Řehořek. Motto kampaně zní: „Svoji banku mám neustále u sebe. Nejlepší bankovnictví ve vašem mobilu.“

Kampaň poběží od 1. února do 10. března 2013 a využije tradičních komunikačních prostředků, jako je tisk, internet, outdoor, letáky na pobočkách a displejích bankomatů. Na televizních obrazovkách poběží 30sekundový spot, ve kterém Ondřej Bank na základě své rychlé a dynamické jízdy představuje vlastnosti SmartBankingu, který banka svým klientům nabízí již více než rok.

SmartBanking, aplikace pro chytré telefony a tablety, je automatickou součástí Aktivního konta, které nabízí řadu dalších výhod, jako například bezkontaktní platební kartu. Cílem podpory je poukázat na přednosti, které nabízí aplikace ČSOB SmartBanking, a také na výhody Aktivního konta.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy