upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Digital Brain, Vlastní tvorba

CZC.cz
Vánoce geeků

Klient CZC.cz
Značka CZC.cz
Obor Maloobchod, obchodní řetězce
Produkce Trinity Pictures
Režisér Jakub Hussar

Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz odstartoval kampaň nazvanou Vánoce geeků. V jejím rámci každý den od 2. listopadu až do 23. prosince proplatí nákup jednomu člověku, který nejpřesněji odhadne, za kolik korun zákazníci v daný den nakoupí.

Do hlavní role kampaně byli opět obsazeni zaměstnanci firmy.Ti tentokrát ukazují, jak geekové z CZC.cz přistupují k některým vánočním zvykům a tradicím, jako je příprava kapra, lití olova nebo zdobení vánočního stromečku.

Kampaň poběží v televizních stanicích Prima Group a v České televizi, v celoplošných rozhlasových stanicích Impuls a Evropa 2 a v řadě dalších rádií. Další podpora kampaně bude probíhat v online prostředí, kde CZC.cz využije zejména full-brandové a prémiové bannerové plochy a sociální sítě a také vlastní kanál na YouTube. Propagačním kanálem bude také pobočková síť CZC.cz, v níž budou instalovány plakáty a přehrávány reklamní spoty. Firma dále spustila webovou stránku Vánoce.czc.cz, kde se lze dočíst o dalších doplňkových službách.

Kreativa kampaně je společným dílem marketingového týmu CZC.cz a agentury Digital Brain, která s CZC.cz spolupracuje již na druhé vánoční kampani. Navazuje tak na dlouhodobou komunikaci značky, která od minulých Vánoc staví na vlastních zaměstnancích. Režii reklamních i sponzoringových spotů měl stejně jako v případě podzimní kampaně Jakub Hussar se svým týmem Trinity Pictures.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy