upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Czech Republike
Holidays You Will Like

Klient Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Značka Czech Republike
Produkce Partnership Pictures
Creative director Jan Pavlacký
Executive producer Jakub Málek
Cameraman Jan J. Filip
Střihač Petr Staněk
Hudba Jiří Burian

Klip, který se svým týmem natočil režisér Jan Pavlacký, turistům ukazuje Českou republiku jako ideální místo pro strávení aktivní dovolené plné zážitků. Jako místo, které budete mít rádi. Spot vznikl dle zadání agentury Czech Tourism v produkci Partnership Pictures.

Jan Pavlacký vytvořil kreativní koncept a spot i režíroval. Hlavní ideou spotu bylo představit krásy České republiky prostřednictvím příběhů lidí, jejich zážitků a emocí. "Chtěli jsme vytvořit opravdové situace a ty prezentovat jednoduchým způsobem, kde hlavní důraz byl kladen na civilní styl, subjektivní kameru a realistické pojetí," uvedl Jan Pavlacký.

Během 4 natáčecích dnů štáb urazil cestu dlohou necelých 2 500 km z Prahy, přes Mikulov, hrad Landštejn, Povydří na Šumavě, Český Krumlov a Adršpach, kde na překrásné vyhlídce u známé restaurace Hvězda padla poslední klapka.

Spot byl oceněn i na jubilejním festivalu filmů s turistickou tematickou Tourfilm. Na 45. ročníku Tourfilmu se umístil na 2. pozici a na souběžně konaném festivalu Tour region získal cenu poroty za kameru.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy