upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Ogilvy & Mather

David Cronenberg: Evolution
Moucha

Klient Art Movement, Galerie hlavního města Prahy a TIFF
Značka David Cronenberg: Evolution
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Produkce Zoom Films Production, Studio Beep

Výstavu s názvem David Cronenberg: Evolution podpoří kampaň, jejíž klíčový vizuál tvoří nápis ze živých much na krvavě červeném pozadí. Součástí kampaně je televizní spot, jehož hlavními protagonistkami jsou opět mouchy.

Vizuál nafotil Tomáš Třeštík, spot vznikl v režii Zoom Films Production, za rádiovým spotem stálo Studio Beep. Oběma spotům propůjčil svůj hlas herec Hynek Čermák. Kampaň připravila agentura Ogilvy & Mather, PR a sociální média jsou v režii AMI Communications.

Televizní spoty se objeví ve vysílání České televize od tohoto týdne, rádiový spot uslyší posluchači Evropy 2 a následně i dalších rádií. Výstavu dále podpoří citylighty a rolling boardy umístěné po Praze. Vizuál bude využitý na tramvajích a ve spolupráci s JCDecaux na digitálních obrazovkách podél eskalátorů stanice metra Národní třída. Postupně přibudou billboardy i distribuce letáků. Pro Prahu se připravuje také jeden speciální formát. 

Výstava poběží od 19. února do 17. července v domě U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí v Praze, jejími pořadateli jsou organizace Art Movement společně s Galerií hlavního města Prahy a TIFF (Toronto International Film Festival.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy