upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

AtSwim

Debra ČR
Debra 2017

Klient Debra ČR
Značka Debra ČR
Obor Kulturní marketing & dobročinnost

Produkční společnost AtSwim, sesterská produkce společnosti Milk & Honey Films, natočila reklamní spot pro organizaci Debra ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel. To je vzácné dědičné onemocnění pojivové tkáně. Základním příznakem nemoci motýlích křídel je tvorba puchýřů po celém povrchu těla, postihuje také sliznice, trávicí trakt, dechové ústrojí nebo vylučovací ústrojí. 

AtSwim, kterou vede Tomáš Krejčí, podporuje organizaci Debra ČR od loňského roku, kdy vyrobila v New Yorku několik videí ke zvýšení povědomí o nemoci motýlích křídel. Letos vytvořila i její kalendář a propagační spot, který v současnosti běží v České televizi. Ve spotu vystupují tváře kalendáře Debra ČR pro rok 2017, například Jitka ČvančarováTereza VoříškováJiří BartoškaDan BártaTomáš Sedláček, Aňa GeislerováRadek JarošPavlína Němcová a další. Spot vznikl s využitím vizuální koncepce světelných projekcí. "Technologický koncept symbolizuje druhou kůži a evokuje situaci, ve které se ocitají pacienti s nemocí motýlích křídel. Spot vznikal ve třech fázích: nejprve jsme nafotili podklady pro projekce určené k tvorbě fotografií, následně jsme tento podklad promítli na osobnosti a během focení kalendáře jsme jednotlivé osobnosti natočili právě s touto projekcí. Ve třetí fázi jsme natočený materiál znovu promítli na různé materiály a architektonické prvky a tuto projekci znovu natočili," říká producentka spotu Monika Soukupová. Režisérem videa je Jan Pavlacký.

Dobročinná kampaň letos vyvrcholí vánoční benefiční diskotékou Disco Night!, která se uskuteční 22. prosince ve Velkém sále Lucerna v Praze. „Vrátil jsem se k tomu, kde jsem začínal a co bezpečně znám, a tím je DJství. Za minulého režimu jsem se u nás této činnosti věnoval, a tak jsem se znovu po letech rozhodl spojit s mými bývalými kolegy – dýdžeji a přes retro diskotéku, na které se všichni pobaví, Debru  a pacienty s nemocí motýlích křídel podpořit,“ vysvětluje Krejčí.

Retro skladby na diskotéce zahrají diskžokejové ze 70. a 80. let minulého století, konkrétně vystoupí Tomáš Krejčí, Jitka Benešová, Martin Vysušil, Luděk Formánek, Jaroslav Tůma, Miloš Klikar, Michael Viktořík, Jiří Fryc, Jiří Pošta, Břetislav Vlček, Jaroslav Zelinger či Pavel Černocký.

Režisérem večera bude Marek Ciccotti, moderování se ujme herec Marek Vašut, v programu vystoupí i zpěvák Michal David

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy