upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Desperados
Cesta je cíl / Ben Cristovao

Klient Heineken
Značka Desperados
Obor Alkoholické nápoje

Značka Desperados, která představuje kombinaci piva vyostřeného tequilou, spouští novou kampaň Cesta je cíl. Cestou za nesplněnými sny a nepokořenými limity se v rámci kampaně kromě tváře značky Bena Cristovao vydají téměř tři desítky mladých influencerů. Kampaň podpoří tři videa a speciální microsite. Ta slouží jako platforma spojující všechny Desperados, kteří si užívají cestu za svým cílem na plno.

Komunikaci značky Desperados odstartuje video natočené v přírodním žulovém lomu v obci Hřiměždice, režírované agenturou Lip production. Hlavním protagonistou spotu a zároveň tváří značky je zpěvák Ben Cristovao, MMA zápasník, vyznavač adrenalinových sportů a influencer. V klipu se objeví také BMX jezdec Michal Farek, cestovatelka Tereza Dvořáková, milovnice módy Pája Huda alias Miss Paulinna a Milan Lípa, který provozuje vlastní concept store. V dalším spotu se představí mladá herečka a tanečnice Julie Šurková.

Jedním z vrcholů letní sezóny a zároveň vyústěním kampaně bude 18. ročník Desperados High Jump, otevřené mistrovství České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě.  Unikátní akce, která se koná 4. - 6. srpna 2017, spojuje extrémní sporty se zábavou a hudebním programem. Představí se přední světoví skokani a skokanky v cliffdivingu a na dvou podiích zahraje britská djská dvojice Stanton Warriors nebo projekt Smash Hifi Live.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy