upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Comtech

Dětská odborná léčebna Ch. G. Masarykové, Bukovany
Střihněte si koledu s prstem v nose / Kamil Střihavka

Klient Český červený kříž
Značka Dětská odborná léčebna Ch. G. Masarykové, Bukovany
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Produkce District Production
Režisér Vít Hradil
Web http://www.cervenykriz.eu/cz/bukovany.aspx

Představitel řady muzikálových rolí, zpěvák Kamil Střihavka propůjčil svou tvář i hlas klipu Českého červeného kříže na podporu dětské dechové léčebny v Bukovanech, která pomáhá s léčbou astmatu. Fundraisingový vánoční spot má ukázat, že Český červený kříž se nevěnuje jen dárcovství krve. Kampaň připravila agentura Comtech. Její základ tvoří kinospot, který měl premiéru 14. prosince ve velkém sále pražského kina Lucerna. Spot je nasazen i na YouTube a na Facebooku a zvažuje se i možnost jeho zařazení coby pre-roll reklamy na zpravodajských portálech. Reklamu, v níž se ruce i nohy dětských pacientů bukovanské léčebny snaží ucpat zpívajícímu Střihavkovi nos, režíroval Vít Hradil ve filmové produkci District Production, postprodukci mělo na starost studio Mixpoint. Projekt podpořilo kromě Kina Lucerna ještě Rádio Fajn Rock Music.

Český červený kříž provozuje dechovou léčebnu v Bukovanech už 85 let. Její vznik iniciovala Alice Masaryková, dcera Tomáše Garrigua Masaryka. Léčebnu pojmenovala na počest své matky Charlotty Garrigue Masarykové. Nejhorších příznaků astmatu dokážou lékaři v Bukovanech zbavit zhruba 90 % dětských pacientů.

Bukovanskou dětskou léčebnu lze podpořit jednorázovou DMS v hodnotě 30 Kč ve tvaru DMS CCK na telefonní číslo 87 777 nebo libovolnou částkou na účet veřejné sbírky ČČK 333 999/2700.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy