upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Aboxs Communications, Quenya technologie

Digi2Go
Digi Vánoce

Klient Digi CZ
Značka Digi2Go
Obor Média, vydavatelství, marketing
Produkce Herafilm
Režisér Marek Dušák

Provozovatel digitálního satelitního a internetového televizního vysílání Digi CZ spustil 5. prosince svou vánoční kampaň, která potrvá až do konce roku. V jejím rámci získají všichni noví zákazníci, kteří si objednají satelitní Novou Digi TV nebo internetovou Digi2Go, padesátiprocentní slevu na všechny programové balíčky po dobu šesti měsíců.

Digi CZ upozorňuje na tuto akci čtyřmi půlminutovými videospoty s hranými skeči, v nichž vystupuje rodina odhalující možnosti internetové televize. K této čtveřici přibyly navíc dvě bonusové reklamy, z nichž jedna vypráví celý příběh rodiny a ve druhé Digi TV přeje veselé vánoce. Spoty doprovodí bannerové a reklamní akce na vybraných serverech a v tištěných médiích, komunikace na webu, Facebooku, dalších sociálních sítích a také PPC kampaň. Autorem spotů je Marek Dušák, producentem společnost Herafilm. Grafiku bannerů a reklamních materiálů připravila agentura Aboxs Communications, PR komunikaci zastřešuje agentura PP Partners, o online kampaň se stará společnost Quenya technologie.  

První videospot rozebírá nabídku televizních programů v portfoliu Digi2Go, další tři se točí okolo "otcovy vášně pro  fotbal". "V jednom z nich otec od rodiny ovladačem zastaví a přetočí proud výčitek své manželky, ve druhém nastartuje zdánlivě porouchaný automobil před rodinným víkendem, když zjistí, že fotbal může zhlédnout až 72 hodin zpětně. Ve třetím vyhraje souboj o televizní ovladač a pustí si záznam fotbalu, ale ostatní členové rodiny si z toho nic nedělají, protože sledují svůj program na jiném zařízení: na počítači, tabletu a telefonu," popisuje děj Andrej Čírtek, tiskový mluvčí investiční skupiny Lama Energy Group, která je od dubna 2015 vlastníkem Digi CZ. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy