upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Farmhouse, Publicis Praha

Dobrobot.cz
Každý den je šance udělat něco jinak

Klient Konto Bariéry
Značka Dobrobot.cz
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Web http://www.dobrobot.cz

Fotograf Goran Tačevski, ekonom Tomáš Sedláček, herec a hudebník Vojtěch Záveský, písničkář a komik Arnošt Frauenberg a další známé tváře se zapojili do kampaně na podporu nového projektu a online platformy Konta Bariéry Dobrobot.cz. Kampaň i projekt samotný pomáhaly připravit agentury Publicis Praha, Publicis PR a Farmhouse, které patří do komunikační skupiny Lion Communications.

Principem projektu je myšlenka, že každý den je šance udělat něco malého jinak. "Dobrobot.cz vyzývá k hledání kreativního způsobu, jak ušetřit nebo vydělat 30 (a více) korun, a jeho sdílení s ostatními. Dopřát si o šálek kávy méně, dát si hamburger bez hranolků, jet do práce na kole místo tramvají," uvádějí tvůrci.

Na webu Dobrobot.cz se lze připojit k již existující výzvě, nebo si vymyslet způsob vlastní. Každý uživatel je poté vyzván, aby ušetřených 30 korun věnoval pomocí DMS na podporu dobré věci. Uživatelé se na webu seznámí s příběhy lidí, kterým mohlo Konto Bariéry díky dárcovským SMS a dalším finančním darům pomoci. Připojit se k výzvě na stránce Dobrobot.cz lze pomocí sociálních sítí Facebook, Instagram a YouTube. Novinkou, představenou společně s platformou, je i sdílení DMS. Ke každé odeslané dárcovské SMS lze připojit až tři telefonní čísla přátel, kterým přijde o zaslané DMS informace, aby se mohli připojit k jejímu zaslání. 

Přípravu webu i systému řetězových DMS zastřešil Farmhouse, o PR podporu projektu se stará agentura Publicis PR. Agentura Publicis připravila k projektu tři klíčové vizuály. Autorem fotografií je Goran Tačevski. Ostatní známé osobnosti mají pomocí krátkých zábavných videí inspirovat ostatní, jak ušetřit zmíněných 30 a více korun. Videa se objeví na webu Dobrobot.cz a YouTube kanálu Konta Bariéry. Platformě Dobrobot.cz pomáhají i stránky Blogerky.cz, čeští bloggeři, youtubeři a instagramisti.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy