upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Dobrý anděl
Staňte se dobrým andělem / Lucie Borhyová, Rey Koranteng

Klient Dobrý anděl
Značka Dobrý anděl
Obor Kulturní marketing & dobročinnost
Produkce Savage
Režisér Jan Švejkar

Nadace Dobrý anděl a televize Nova přichází s novou společnou kampaní, která poběží na obrazovkách od 15. října. Kromě charitativního spotu diváci uvidí příběhy rodin nemocných v Televizních novinách či rozhovory ve Snídani s Novou. Primárním cílem kampaně je oslovení nových dárců. Sekundárním oslovení rodin s nemocným rodičem, které nemají odvahu o finanční pomoc zažádat.

V charitativním spotu se objeví moderátoři zpráv Novy Lucie Borhyová a Rey Koranteng, moderátoři Televizních novin, kteří prostřednictvím nadace podporují rodiny v těžké situaci už několik let. S kreativním nápadem opět přišel Jan Švejkar, který spot režíroval ve spolupráci s kameramankou Annou Smoroňovou. Produkci zajistila Savage v čele s producentkou Klárou Bártovou. Hudbu věnoval Thom Artway.

"Spolupráce mezi Dobrým andělem, televizí Nova a produkcí Savage trvá už několik let a jsme za to velmi rádi, protože víme, že člověk ve skutečnosti nic nezmůže sám," uvedl Petr Sýkora, spoluzakladatel nadace Dobrý anděl. Na marketingovou kampaň bude lehce navazovat i komunikace na sociálních sítích, online, printu a venkovní kampaň.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy