upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

FYI Prague

Dodo
Kanceláře v Counter-Strike

Klient Inveo
Značka Dodo
Obor Komerční služby veřejnosti

E-commerce akcelerátor Inveo se stal jedním z hlavních partnerů letošního Marketing Festivalu a místo klasické firemní prezentace na pronajaté ploše připravili pro návštěvníky speciální herní stage. Na té se konalo herní klání v kultovní online střílečce Counter-Strike.

Inveo chtělo v rámci náborové kampaně veřejnosti ukázat, jak vypadají nové kanceláře v pražském Karlíně. Nechalo je kompletně přenést do speciální Counter-Strike mapy. Návštěvníci si mohli zahrát proti mistrům Česka (David „Kaparzo“ Lacina a Wanty), k čemuž je vybízel moderátor Jakub „Metelesku“ Metelka z herní komunity RE-PLAY. Živý přenos běžel na Facebookových profilech a na platformě Twitch.

Unikátní plně hratelná mapa bude uvolněna na CS servery a rozšířená i do herních komunit. Stane se i součástí imageové kampaně startupu DoDo, která bude oslovovat mladou cílovou skupinu. Zároveň bude probíhat i náborová kampaň startupu, který hledá nové členy týmu. "Nápad vytvořit vlastní CS mapu vznikl zcela spontánně, protože máme mezi sebou mnoho vášnivých CS hráčů. Momentálně hledáme nové členy týmu pro náš startup DoDo, a rádi bychom jim ukázali, že jsme kreativní a hravou firmou, která je plná skvělých, a občas i trochu šílených nápadů," uvedl Michal Menšík, CEO Inveo.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy