upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Dogg.cz
We love dogs

Klient Dogg.cz
Značka Dogg.cz
Obor Komerční služby veřejnosti

E-shop Dogg.cz, zaměřený donedávna na designovou módu pro psy a bytové vybavení s jejich tématikou, rozšířil sortiment o několik nových kategorií (například o psí kosmetiku, jídlo bez dochucovadel, o hračky a další příslušenství pro psy). Novou nabídku propaguje kampaní We love dogs, jejíž stěžejní část tvoří rozhlasové spoty v rádiu Expres FM, namluvené převážně herečkou Ivou Pazderkovou. Obchod také spustil slovenskou a anglickou mutaci svého webu, zatím v testovacím režimu. Anglická verze je určena především cizincům žijícím v Česku.

Rozhlasová kampaň odstartovala v prvním květnovém týdnu a poběží měsíc. Její základ tvoří dvacetivteřinové spoty, soutěže a sponzoringové hlášky. Kampaň probíhá také na Facebooku a prostřednictím Google AdWords. Vyvrcholit má v létě, kdy se chce e-shop prezentovat ve společenských magazínech jako Cosmopolitan, Harper‘s Bazaar nebo Esquire a na lokálních akcích v Praze a okolí.

Reklamní koncept vznikal in-house ve spolupráci s inzertním a kreativním týmem provozovatele rádií Expres FM a Classic Praha, vysílací společností Voice of Prague. Kampaň se nahrávala ve studiích Voice of Prague v budově Amazon Court v Karlíně. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy