upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Wunderman

Dr. Max
Taxík Maxík

Taxík Maxík
Klient Česká lékárna holding
Značka Dr. Max
Obor Kulturní marketing & dobročinnost

Ve výkladních skříních lékáren sítě Dr. Max se v těchto dnech objevují plakáty s vyobrazením automobilu sestaveného z balení různých výrobků privátní značky Dr. Max a logem projektu Taxík Maxík. Kreativní návrh agentury Wundermann upozorňuje na charitativní akci spuštěnou od 1. září.

Jedna koruna z prodeje jakéhokoli produktu této značky půjde během akce na zvláštní účet určený k nákupu automobilu upraveného pro přepravu starších a handicapovaných lidí. Peníze předá společnost Česká lékárna holding, provozující síť lékáren Dr. Max, Kontu Bariéry Nadace Charty 77, která z tohoto daru bude financovat nákup dvou aut. Ty má každoročně předat nejméně dvěma krajským či okresním městům, která je využijí pro provozování speciální taxislužby nazvané Taxík Maxík.

Prvními dvěma městy, která vozy převezmou, budou letos Prachatice a Liberec. Zavazují se při tom provozovat speciální taxislužbu několik let. Senioři nad 60 let a handicapovaní budou moci tuto službu využít za symbolický poplatek. Pro letošní rok byly pro provoz této taxislužby vybrány vozy Ford Tourneo Custom.

O projektu se veřejnost dozví mimo jiné prostřednictvím letákové kampaně a webu

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy