upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Pria

Dům barev
Dům barev

Klient Dům barev
Značka Dům barev
Obor Komerční služby veřejnosti
Produkce Krutart
Režisér Klára Jůzová

Česká síť prodejen barev, laků a příslušenství Dům barev spustila novou kampaň, jejímž základem jsou krátká edukační videa s kouzelníkem Richardem Nedvědem a slovenskou herečkou Terezou Nvotovou. V jednotlivých spotech přibližují společně malování interiéru.

"Nechtěli jsme točit klasická několikaminutová videa s dlouhými záběry na profesionálního malíře. Proto jsou naše videa krátká, zábavná a jednoduchá, ale zároveň poskytnou dostatek informací," tvrdí marketingový manažer sítě Dům barev Dominik Duda.

Šest instruktážních videí má postupně pomoci s přípravou stěn před malováním, zakrytím interiéru, výběrem barev i příslušenství pro výmalbu, s technikou malování při využití světlých i tmavých odstínů. Nechybí ani pár kouzel v Nedvědově režii a reakce jeho „asistentky“ Nvotové. 

Videa vznikla ve spolupráci s agenturou Pria. Samotné natáčení v čele s režisérkou Klárou Jůzovou probíhalo během dvou květnových dnů v pražských Strašnicích. Na veškeré technologické postupy přípravy, malování a další aktivity s nimi spojené dohlížel odborník sítě Dům barev.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy